Türkçe

Stork Corporation, Amerika’nın Minnesota eyaleti, Roseville şehrinde bulunan bir şirkettir. Corporation teknoloji, ticaret, ticari konsultasyon, e-ticaret, çeviri-tercüme, ithalat/ihracat, web tasarımı, ve barındırma hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerilerine en iyi servisi vermeyi amaç edinen şirket, bu nedenle bütün teknolojik ihtiyaçlarınızı karşılama azmindedir.

En iyiyi sunmaya özen gösteren şirketimiz bunu en az fiyatla yapmayıda garanti eden bir yapıya sahiptir. Her türlü sorunuz için bize e-posta göndermeyi ihmal etmeyiniz. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmeniz açısından bizimle iletişime geçmenin hiç masrafı olmadığını unutmayınız.

——————————————————————————–

Hakkımızda

Stork Corporation hiç leyleğin   olmadığı Amerika’nın Minnesota eyaleti, Roseville şehrinde kurulmuş özel bir şirkettir! Bu “teknoloji-çağında”, teknolojik-leylek leyleksizlikten daha iyidir diye düşünenen kurucularımız, bebekten daha çok şeyler ulaştıran bir şirket kurmuşlardır.       Şirketin kuruluş amacı, küçük ve orta ölçekli şirketlerin teknoloji açıklarını uygun çözümler üreterek tamamlamaktır. Teknolojinin her gün değiştiği dünyada, bu şirketlerin şirket görünümlerini yenilemelerini ve daha iyi hizmet vermeye yönelik değişim geçirmelerini sağlamaktır. Bu yardım Stork Corporation’ın ana amacıdır ve bunu müşterilerine her durumda vermeyi garanti eder.

Şirketimiz başka servisler ve ürünlerde sunmaktadır ki onları web sitemizden daha detaylı inceleyebilirsiniz. Web sitemiz şirketimiz hakkında her türlü bilgiyi birinci elden almanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bizi aramaktan kesinlikle çekinmeyiniz. Aklınıza gelen her türlü proje, sorun, veya tasarımı sizinle paylaşmak ve o konuda size yardımcı olmak isteriz. Unutmayın bu etkileşimden  bizim kadar siz de kazançlı çıkacaksınız.

Biz, sizin aşağıdaki konularda birinci durağınız olmak istiyoruz.

——————————————————————————–

Müşteriler

Stork Corporation’in birçok alandan meydana gelmiş müşteri listesi web portal, mobilya, restaurant v.b aşağıya çıkarılmıştır. Siteler Stork Corporation Web tasarımcıları tarafından tasarlanmış ve yapılmış olup, aşağıda sizin görüşlerinize sunulmuştur. Ne zaman isterseniz bu şirketlerle ilişki kurabilir ve şirketimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  Bütün herşeyin önünde müşteri memnuniyetinin geldiğini size tekrar belirtmek isteriz.

Bu Türkçe/İngilizce web portalı ilk 100 Türk web sitesi arasında olup Türk medyasında çok önemli övgüler almıştır. Bu gazetelerden ve Haber kanallarından bazıları NTV ve Sabah gazetesidir.

Black Sea Restaurant ABD de bir Türk lokantasıdır. Türk yemeklerini MN eyaletinde tanıtan yegane lokanta olmakla birlikte sitenin kuruluşunun tek amacı reklamdır.

Diomand Lake Furniture bir mobilya satış mağazasıdır ve MN ABD de hizmet vermektedir. Tipik bir E-ticaret örneği oluşturmaktadır. Bu site online olarak satış ta yapabilmektedir. E-ticaret gelişmedir.

————————————————————————————————

Servisler

» Stork Teknoloji (Web Tasarımı / Geliştirme)
» Stork Ticaret (Ticaret / E-Ticaret)
» Stork Danışmanlık (Danışmanlık / Ara-Bulucu)
» Stork Ara-Bulucu
» Stork Web Tasarım
» Stork Çeviri / Tercüme (Yazılı veya sözlü, Türkçe-İngilizce / İngilizce-Türkçe)

———————————————————————————————–

Ürünler

Stork Corporation olarak ürünlerimiz arasında bütün hizmetlerimizi sayabiliriz. Bunlar sırası ile Danışmanlık, Ara Buluculuk, Ticaret, E-Ticaret, Pazarlama, Web Tasarım, Web Geliştirme, Çeviri – Tercüme ürünlerini sayabiliriz. Bunların yanında tabiki Türkiye’nin en büyük portallarından birisi olan turkish-media.com’da reklam pazarlamasınıda sayabiliriz.

Stork Corporation olarak size en iyi hizmeti getirmek bizim ana görevimizdir. Lütfen unutmayınız bize ulaşmak bir e-posta göndermeniz kadar uzaktır.

Bizimle çalışmaktan çok mutlu olacağınız düşüncesi ile bir açılım yapmanız ve durum değerlendirmesinden sonra size yol göstermek bizim görevimiz olacaktır.

———————————————————————————————————–

İletişim

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.