Ticaret

STORK TİCARET Ticaret bölümümüz ticaretin yanında e-ticaret ilede hizmetinizdedir. Müşterilerimizle en yakın şekilde çalışarak kendileri için en uygun çözümleri üretmeye çalışırız. E-Ticaret bölümümüz sizin için en uygun web site örnekleri ve güvenilir bir hizmet şekli sunmak için elinden geleni yapacaktır. Çalışmalarımızın her basamağından yakınen haberdar olacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu sizin bize olan güvenininiz ve e-ticaretinizin nereye doğru yönlendiğini görmeniz açısından en doğru yoldur.

Ticaret Servisimizi kullanarak Türkiyeden  ithalat / ihracat kabasitenizi artırabilirsiniz veya bu özelliği şirketinize ekleyebilirsiniz. Bundan daha fazlası için biz arabuluculuk servisi önermekteyiz. Size bu konuda çok yardımcı olabiliriz. Size yeni market alanlarında veya bulunduğunuz market içinde alan bulmada yada geliştirmede tam yardımcı olacağımız iddiasındayız. . .

Stork Ticaret hakkında kısa ön bilgi Stork Ticaret Teknoloji,Ticaret, E-Ticaret, Danışmanlık, Arabuluculuk, ve Web Tasarım alanında hizmet veren önder kuruluşlardan birisidir. Ayrıca E-Ticaret servisimiz küçük ölçekli şirketler için bulunmaz bir fırsat sağlamaktadır. Bu özellik size bulunmaz bir teknoloji ile en üstün teknolojik materyalleri kullanarak hizmet verecektir. Sizi en üst sevyelere çıkarmak için elimizden ne geliyorsa yapacağımızdan emin olabilirsiniz.  “Teklif Formumuz” size en kısa yoldan içinde bulunduğunuz şartları nasıl düzeltebileceğinizin yolları veya yeni alanlara nasıl ve ne şekilde girebileceğinizi sunacaktır. Bu form en kısa yoldan iş hayatını ayağınıza getirecek bir araçtır. Bunun dışında kendi projelerinizi bizimle paylaşarak daha ekonomik çözümler üretmek veya üretilenleri geliştirmek te bizim işimizdir.

Stork Ticaret  – Şirket Doğruları: Stork Ticaret – Şirket Doğruları: Kuruluş Tarihi: 2004

Kuruluş Amacı: Orta ve Küçük ölçekli şirketlere Ticaret yaşamında en yeni teknolojik yenilikleri kullanarak yardımcı olmak geliştirmek ve yol göstermek. Bu işlemi yaparken sizi büyük şirketler sevyesine getirmeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca projelerimiz zamanında ve en düşük fiyatla bitirmeye çalışacağız.

Genel Bakış: StorkTec.Com aims to be a top-flight B2B online company, combining a premier Internet-based “Request for Quote” system with in-house developed “research and guideline” package that facilitates intelligent purchasing of products and service selection.

Management Team: StorkTec.Com has a very experienced and knowledgeable management team with nearly 8 decades of experience in information technology, retail sales and consulting. Information services and Internet facilities.

Yer: StorkTec.Com P.O. Box 120386, St Paul, Mn 55112, ABD

Telefon ve Fax Numarası: (651) 633-6934 (Türkiyeden arıyorsanız başına 001 eklemeniz gerekiyor)

İletişim Bilgileri: http://www.StorkTec.Com

Nezihi Ozduzen

İthalat & İhracat Türkiye Orta Doğu’da en büyük ekonomidir. Bulunduğu yer bakımı ile çok öneme sahip olmakla birlikte ayrıca doğu ile batı arasında bir köprü görevide görmektedir. Türkiye bir çok açıdan yatırımcıların ilgisini çeken önemli bir konumdadır bunların arasında turizm, tarih, teknoloji, tarım, hayvancılık, madencilik sayabiliriz.

Türk Ürünleri, klasik olarak (kilim, bakır, halı ve diğer ürünleri sayabiliriz.) ürünler yanında endüstriel (metal, beyaz eşya, seramik, ve mineral) ürünleride sayabiliriz. Bu ürünler Avrupada olduüu kadar Amerikada da yer bulmaya başlamıştır. Fakat Amerika bu alanda en çok yatırım imkanı bulunan büyük bir pazardır.

İthalat & İhracat Stork Corporation, en iyi iletişim olanakları ile size bu konuda her türlü yardımı ve desteği sunacağından emin olabilrsiniz. Bu işlem iki taraflı olacağından Türkiye ve Amerika daki bütün iletişim kaynaklarımızı sizin için kullanarak en iyi hizmeti ayağınıza getireceğimizi size garanti ediyoruz. Lütfen sitemizi dolaşarak bilgileri ilk elden almaya çalışınız ve sorularınızı iletişim formunu kullanarak bize iletiniz.

Pazarlama

Türkiye, çok hızlı bir şekilde gelişen bir pazar olarak herkesin ilgisini çekmektedir. Ayrıca çok büyük olanaklar olan bir ülke statüsünü korumakla birlikte çok sayıda atılımcıyada ihtiyaç duyulmaktadır. Bunların en başında Pazarlama gelmektedir ve biz Stork Ticaret olarak size her türlü pazarlama geliştime hizmeti varmek için buradayız.

Türkiye’de ve Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan en deneyimli ve yararlı iletişim kaynaklarımız ile size en üyü derecede yardım edeceğimizden emin olabilirsiniz. Biz istediğiniz bütün iş alanlarında size sınırsız hizmet vermeye hazırız.

Pazarlama Geliştirme Biz bir  ithalat/ihracat lisansı sahibi olarak (belgesi), Stork Corporation size sizin ihtiyacınız olan malları getirmek veya sizin ithal veya ihrac etmek istediğiniz malların tanıtımını yapmaya ve işlemirini bitirmeye adaydır. Bunun yanında pazarlama kampanyanızı ve diüer kampanyalarıda biz yapacağımız için size sınırsız hizmet burada da yarar getirecektir.

Stork Ticaret Servisleri
Ticaret
E-Ticaret
İthalat/İhracat
Türkiye’de Pazarlama Yardımı
Türkiye’de Pazarlama Gelişimi