Danışmanlık

Danışmanlık bölümümüz, proje denetimi, elektronik ticaret (e-commerce) uygulamaları, küçük ticari kuruluşlar için planlama ve uygulamayla ve ara buluculuk servisleri sunar.
Sunduklarımız arasında ruhsat işlemleri ve yetkili ajan oluşturma servisleri de vardır.
Ayrıca, Ara Buluculuk servisimiz, sizi, satıcılarla (maden ürünlerinden giysi ve hediyelik ürünlere kadar) ve ürünlerinizi Türkiye veya Amerika’da pazarlayacak kuruluşlarla bir araya getirir.

——————-

Servisler

Şirketimiz çeşitli dallarda danışmanlık servisi sunmaktadır. Bunların arasında ürün pazarlama, web site tasarımı, planlama ve yazılım, çeviri ve tercümanlık, ara buluculuk, ithalat ve ihracat servisleri de vardır.

Danışmanlık servislerimizi, müşterilerimizin amaçlarını inceleyip kavradıktan sonra müşterilerimize sunar, başlamadan önce müşterilere açık bir şekilde, servisimizin maliyetini, içeriğini ve zamanlamasını bildiririz. Danışmanlık servisimiz, uygun maliyeti ve profesyönel elemanlarıyla, kuruluşunuzun bir kolu gibi çalışıp, amacınıza en kısa zamanda ulaşmanıza yardımcı olur.

Servislerimizin her aşamasında müşterilerimizin katılımını arar, onların isteklerine büyük önem vererek onlarla beraber çalışırız.

—————————-

Endüstriler

Servis verdiğimiz endüstri alanları geniş olarak dünya çapında hizmet verilen alanlar olarak vurgulanabilir. Bu alanlar karşınıza her gün çıkan ve zorluk çektiğiniz herhangi endüstri grubu olabilir.

———————————

Ara Buluculuk

Ara Bulucuk servisimiz, özellikle Amerika ve
Türkiye’de benzer amaçlı kişi veya kurumları bir araya getirme hizmetleri sunar.
Örneğin, ticari bilgiler, belli bir ürün, hukuk danışmanlığı veya bu gibi
konularda bilgi veya yardım isteğinizde, sizleri bu konularda en yetenekli
uzmanlara yönlendiririz. Bu uzmanlarla iletişim kanalları kurulduktan ve uyumlu
bir ilişki elde edildikten sonra, şirketimiz aradan çıkar.

Özetle, bu servisimizin amacı, iki kuruluş arasında uyumlu bir ticari ilişkinin
kurulmasında katalist rolünü oynamaktır.