Web Tasarım

Web Tasarım ve Yan Hizmetleri Stork web tasarlama servisi, sizlere uygun fiyatla, güzel görünümlü, çekici ve kolya-kullanışlı siteler kurmanızda yardımcı olur. Ayrıca, sizlere Internet pazarlama ve site konuklama(hosting) ihtiyaçlarınızı, piyasadan çok daha düşük fiyatlarla gerçekleştiririz. 1998’den beri, birçok müşteriye, kolay kullanışlı ve aktif Internet siteleri tasarlayıp hazırladığımızdan, bu konuda çok deneyimliyiz. Uyguladığımız Internet sitelerine, bu sitede blunan bağlantıları (links)tıklayarak göz atabilirsiniz

Tasarladığımız siteler, müşteriye özel olup, onların amaçlarına uygun, hızlı yüklenen grafik ve logolar içerir. Internet site tasarlamının her fazında müşterilerle danışıp, onların onayını almadan, geliştirilen sistem uygulanmaya geçirilmez.

Tamamlanan siteler, dünya çapında bilenen her arama kuruluşuna (Google ve Yahoo gibi) duyrulduğu gibi, daha az bilinen arama motorlarına da sunulur. Bu servis, müşteriye “bedava” sunlur.

Ya sitemizin “tasarlama formunu” doldurarak ya da bize elektronik postayla baş vurarak web tasarlama fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Sirvisimiz hakkında bize ulaşarak bilgi almanız, sizi bu servisleri kullanmak için, hiçbir sorumlluk altında bırakmaz.

DEVAM EDEN PROJELER

Http://www.turkish-media.com Türkiyenin en büyük web portallarından biri. Günlük tekil hit sayisi 30000 civarında olup çoğul hit sayısı 150000 geçmektedir.

Http://www.adiyamanli.org Türkiye ve Adiyaman tanıtım sayfaları. Yabancılar tarafından Türkiye ve Adıyaman hakkında en çok ziyaret edilen web sayfaları.

Http://www.oyungetir.com Flash Oyunlar ve dizinler…

Http://www.ikile.com Türkiyenin sohbet portalı.

http://www.postakartim.com Türkiyenin E-Kart sitesi

http://www.yuzkitabi.com Türkiyenin arkadaşlık sitesi – ağı – networku. Arkadaş Bul, arkadaş ara, sevgili bul…

http://www.ipadresimnedir.com İP adresinizi öğrenmenin en kolay yolu… Deneyin çok seveceksiniz…

http://www.turkishnewsagency.com Turkish News Agency Türk Haber Ajansı

http://www.ucuzproje.com Türkiyenin Proje Portalı

http://www.nozduzen.com Nezihi özdüzen’in kişisel web logu – blogu.

Http://www.alininlistesi.org http://www.ilancini.com Türkiyenin ilan / ilanlar / ilan panosu sitesi.Türkiye’nin ilk ve tek düz yazı ile çalışan ilan panosu ve ilan sitesi. Sistem o kadar kolayki ilan postalamak hiç bu kadar kolay olmamıştı diyeceksiniz. Bir e-mail adresi ve ilanınız 5 dakika içinde yüklenmiş – etkinleştirilmiş ve koşuyor olacak. Ayrıca etkinlik gönderme özelliği ile yerel hayata renk katacak.

Http://www.biz02.com Adıyaman ticaret ve şehir portalı. Aradığınız bütün bilgiler bu sitede mevcut…

Http://www.arrama.com Arama ve indeksleme motoru.

http://www.sanskurabiyesi.com Şans kurabiyenizi kırın ve dileğinizi okuyun. Her gün bir tane girdiğiniz anda program sizin için kurabiyeyi kırmış ve size sadece okumak kalacak şekilde ayarlamış olacaktır.

http://www.sorugonder.com Sorularınıza Cevap bulacağınız bir platform. Ayrıca eğer kendinizi bilgi sahibi olarak görüyorsanız insanlara yardım etmenin yegane yolu soruları cevaplamaktan geçer.

http://www.town-ads.com Dünyanın İlan Panosu. Bütün ülkelere ayrılmış ve bir e-posta ile bütün ilanlarınızı verebileceğiniz bir ilan panosu… Kullanım dili İngilizce.

http://www.turkwiki.com Şu anda ne yapıyorsunuz? sorusuna cevap verdiğiniz anda Türkwiki mikro blog sitesinin bir parçası oluyorsunuz. Türkiye’nin ilk Türkçe Twitter sitesi olarak karşınıza çıkan Türkwiki.Com çok güzel bir site…

http://www.benimgibianneler.com/ Benim Gibi Annelerin buluşma noktası. Yerel anneler bildiklerini bilmediklerini burada öğrenip sorarak kendileri için büyük bir platfor oluşturabilirler. Benim gibi anneler platformunda bir anne olarak aklınıza gelebilecek her konuyu bulabileceksiniz.. BITIRILMIS PROEJELER

Black Sea Restaurant Uzun zaman web tasarımı şirketi aradıktan sonra Stork Web Tasarım şirketini buldum. iyiki bulmuşum çok memnun kaldım. Stork Web Tasarımla çalışmak büyük bir zevkti. Başlangıçtan sonuçlanana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım. Söyledikleri zamanda bitirdiler hatta hiç ummadığım resimler tasarladılar. Bu nedenle Stork Web Tasarımına teşekkürlerimi gönderiyorum. Ali Akıllı Black Sea Restaurant Sahibi.

Nazar Restaurant Uzun zaman web tasarımı şirketi aradıktan sonra Stork Web Tasarım şirketini buldum. iyiki bulmuşum çok memnun kaldım. Stork Web Tasarımla çalışmak büyük bir zevkti. Başlangıçtan sonuçlanana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım. Bahattin Kılıç Nazar Restaurant Sahibi.

Http://www.furnituresets.com Minnesota kökenli Mobilya satış mağazası.

Dilek Sigorta. Sigortacılıkta en önde giden kuruluşlardan birisi. Size nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Çok güzel bir çalışma ortaya koydunuz. Bu kadar kısa zamanda bu kadar güzel bir proje ortaya çıkacağınını düşünmemiştim. http://www.dileksigorta.com

USPS Northland District Computer Inventory Database Bear, You are truly the best. Thank you for such a great website and experience. Daniel

Lütfen büyük resim için soldaki resme tiklayiniz GELECEKTEKI PROJELER

https://www.storktec.com Stork Corporation internet sitesi.

Devamlı üzerinde çalıştığımız en büyük projemiz http://www.turkish-media.com/ portal sitesidir. Bu domain Türkiyede en çok hit alan 100 site içinde bulunmaktadır ve her geçen gün daha çok hit alarak büyümektedir. Bu sitenin yan bölümleri olan – Postavar.com – ikile.com – Arrama.com – Storktec.com  ek olarak devam ediyor…   Şu anda bitirilmiş projelerimiz  Blacksearestaurant.com – Furnituresets.com – USPS Northland District Database   En son projemiz ise bu gördüğünüz proeje olan storktec.com Stork Corporation.  Turkish-Media.Com Portal Siteleri

http://www.adiyamanli.org

http://www.arrama.com

http://www.biz02.com

http://www.ikile.com

Http://www.alininlistesi.org

http://www.nozduzen.com

http://www.oyungetir.com

http://www.postakartim.com

https://www.storktec.com

http://www.turkish-media.com

http://www.turkishnewsagency.com

http://www.turkwiki.com

http://www.ucuzproje.com

http://www.yuzkitabi.com

http://www.sorugonder.com

ÇÖZÜMLER  & TEKLİF

 

Uygun Fiyata Web Tasarımları Internet üzerinden ticaret yapmak isteyen veya ürünlerini İnternet’te görüntülemek isteyen yeni veya eki her kuruluş için, Srotk Web tasarlama servisi, sizlere uygun fiyatla yüksek kaliteli hizmetrler sunar.

Tasarladığımız siteler, bilgi ve imaj karışımından oluşur. Fakat en çok önem verdiğimiz sitenin sunduğu bilgilerin sağlamlığıdır. Stork Web Tasarlama servisinin piyasadan daha ucuz oluşu, şirketimizin stratejik kararıdır.

Şirketimiz elemanları, web site tasarlama ve uygulamada çok deneyimlidir. Temel planlama kavramları ve modern Teknoloji kullanarak uyguladığımız birçok site vardır. Fakat en önemlisi, kurulan sitelerin performansıdır. Bu konuda, şirketimiz yeteneğini birçok kez müşterilerine kanıtlamıştır.

“Müşteri her zaman haklı mıdır?“

Bazen müşteri, seçenekleri gördükten sonra, düşündüklerinin doğru olmadığına karar verebilir. Dolayısıyla, Stork şirketi, müşterileriyla her zaman, fikirlerin sağlamlığını algılamak amacıyla, iletişim içindedir. Stork şirketi uzmanları, müşteriye, uzun yılların deneyiminden kaynaklanan bilgileri verildikten sonra, son karar müşteriye bırakır. Bilinçli uzmanlarla iletişim, her zaman için müşteriye büyük bir yardım sağlar.! Stork Web Tasarımın Uzmanlık Alanları:

Sayfalarının içerdiği bilgileri vurgulayan, ulaşımı kolay HTML web siteleri. Müşteriye özerk/optimize edilmiş ve her syfayı içeren Meta ekler (tags). Proje bittikten sonra, sitenin önemli arama şirketlerine ve motorlarına sunulması. Çabuk yüklenen, kolay kullanımlı, arama motorlarıyla uyumlu ve her internet tarayıcısı ile çalışan siteler. PHP ve MySql kombinisyanu. Web site deneyimi ve promosyonu. Site danışmanlık servisleri. Flash & Director Animated Veri tabanlarınca yönlendirilen Web Siteleri. Java ve Java Scripts Sitil sayfaları. Bütün web servisleri için gayet uygun fiyatlar. Web planlamada temel bilgiler. İstemediğiniz kullanıcıların sitenizden çıkarma servisi.

Bu size biraz mantıksız gelebilir, fakat birçok web sitesinin en çürük yönüdür. Bir web sitesi geliştirildiğinde, değişik amaçlı, çeşitli tarama yazılımlı, değişik iletişim hızı ve grafik yetenekleri olan birçok kullanıcının siteye uğrayacağı unutulur.

Kullanıcıların sitenize uğramalarını sağlamak yapacağınızın yalnızca bir parçasıdır. Her zaman kalabalık bir kullanıcı kitleniz olması için, iyi çalışmanız, arama motornuzu optimize etmeniz ve değişik medya brimlerine reklam vermeniz gerekir. Bütün bunlara rağmen, kullanıcalırınız sitenizde umduklarını bulamazlarsa, bütün emekleriniz boşa gitmiş olur.

Hiçbir Kullanıcıyı Bekletmeyin Kullanıcıların çoğunluğu, yüklemesi uzun süren sayfaların yüklenmesini beklemez, ve başka rakip sitelere bakar. Dolayısıyla, web sayfalarınızın yüklenişi, mümkün olduğu kadar kisa süreç istemelidir.

Belli Bir Tarama Yazılımı İçin Geliştirilen Siteler Ancak belirli bir tarama yazılımının (Inrenet Explorer gibi) erişebileceği siteler, kısa zamanda değiştirilmelidir. Internet’te birden fazla tarama sistemi kulanılmaktadır. Önemle tarama sistemlerinin hepsiyle çalışan siteniz, kulllanıcı kitlenizin büyüklüğü için önemlidir.

Ayrıca “bu site en iyi şekilde bu rezalusyanla izlenir” mesajı, kullanıcıya büyük kolaylık sağlar. Java “appletleri” iyi bir seçenek değildir. Bu “appletler” yavaş olmanın yabında, bazı tarama sitemlerini ve dolayısıyla kullanıcının bilgisayarını devre dışı bırakabilir.

Yönlendirme Yöntemlerinin Karışıklığı Kullanıcıların bir yerden öbür yere geçmelerini onlara bırakmayıp, bu işi kolayca yapabileceklerini sağlayan iyi organize edilmiş siteler verin.

Kullanıcılarınızın istedikleri yere gidebilmeleri için, iyi orbaize edilmiş bağlar (links)sunun. Eüer bir kullanıcı, üç veya daha az, tıklamayla istediği yere gidemezse, o kullanıcıyı kaybedebilirsiniz.

Pop-Up / Hop açılan Pencere Kullanmayın Bukadar, tartışılacak başka birşey yok! Kullanmayın!

Kullanıcılara Sevdiğiniz Muziği Dinletmek Siz seviyorsunuz diye, başkaları aynı müziği sever diye bir kural yoktur. Eğer gerçekten müzik dinletmek istiyorsanız, kullanıcılarınıza dinleme/dinlememe seçenekleri verin.

Bu Siteyi Kimler İçin Hazırlıyoruz? Bir web sitesi planladıüınızda, kişiler zevklerinizi devre dışı bırakmanız gerek. Sitemizi büyük bir kitle için hazırladığınızdan, planınızı ona gore yapmanız gerekir.

Web uygulamalarında yeni olanlar, bazen gördükleri web site düzenlerinin bazı bölümlerini Fakat deneyimli kişilerin bunları yönlendirmeli, ve tasarlanan siteye zarar verecek uygulamalrdan kaçınılmakıdır. Bazı site planlayıcıları ise az yetenekli olduklarından, müşterinin tasarladıklarına bir katkıda bulunmadan, isteneni yaparlar. Bu her zaman iti bir sitenin yaratılacağı anlamına gelnez ve mülteriye bazen daha pahalıya da mal olabilir.

Bu Öyküden Alınacak Dersler Kullanıcıları en çok rahatsız eden unsurlar “pop-up“ ekranları, sitedeki bilgi yeteneksizliği, yavaş yükleniş, karmaşık site planı veya karmaşık sayfalardır.

İnternet’te değişik amaçlı ve yetnekli, ve türlü bilsayar sistemli birçok kullanıcı vardır. Bazı kullanıcıların kendilerine özgü ihtiyaçları vardır. Sizin web sayfalarınız bunları göz önünde tutuyor mu?

Sitenizi girenler için “müşteri her zaman haklıdır” sözü geçerlidir.

Sitinize girenler, sitenizin başarısını sağlayacaktır. Kendi kişisel seçeneklerinizden fazla, kullanıcının neler istediğine büyük önem verin.

“Sitenin maliyeti önemlidir.” “Siteyi hazırlamak için ne kadar istersiniz?”

Çok sorulan bu soruları yanıtlamak için, amacınızın ne olduğunu açıkç belirlemeniz gerekir.

Sitemiz kaç sayfadan oluşacaktır? Sitenin içerikşiğini ve imajları hazirlamıl mısınız? Imajları dijital forma çevirmiş misiniz? Bu sitede ürün satıyormusunuz, yoksa bu site yalnıza bilgi vermek için mi kurulmuştur? Alışveriş arabası, eğer satış yapılacaksa, oluşturulmuş u? Size makul bir fiyat vermemiz için sizin bize verebileceğiniz bitin bilgileri sunmanız gerekir.

Bizim standart bir site planlama ücretimiz yoktur. Kurduğumuz siteler her müşteriye özgü olduğu için, fiyatlarımız müşterinin ihtiyacına göre esnektir. Değişik müşterilerin değişik amaçları vardır. Bazıları elektronik ticaret siteleri ister, bazıları Internet fotograf veya bonservis siteleri ister. Stork fiyatları kelime, bağ (link) veya imaj sayısına bağlı değildir. Şirketimizin fiyatları tükelien iş satlerine de bağlı değildir. Yetrerli bilgi aldıktan sonra, size projeyi, yukarda söz konusu unsurları göz önüne almadan, kaça mal edeceğimizi iiletiriz.

Size ilettiğimiz fiyat, web siteleriyle ilgili (formlar, imajlar, bağlar, Meta bilgiler ve gibi) bütün ayrıntıları içerir. Baştan bildirilen fiyat dışında, müşterinin başka mali sorumluluğu yoktur.

Şirketimiz flaş servisleri, veri tabanı yazılımları veya saha (domain) kayıt işlemleriyle ilgili hizmetler sunmaz. Fakat, istediğinizde, flaş veya veri tabanı yazılımlarınız için sizi yetenekli uzmanlarla bir araya getirebiliriz.

Bugüne kadar servisimizden memun olmayan, ve parasını geri isteyen mğiterimiz olmamıştır.

Bizden fiyat istediğinizde, verebileceğiniz bilgiler teklifimizin güvenilir olmasını sağlar. Bizden teklif istediğinizde, bize karşı herhangi bir mali sorumluluk yüklenmiş olmazsınız.

Web site projeniz için bizden teklif isteyiniz. Lütfen bu formu, mümkün olduğu kadar tamam olarak doldurmaya çalışın. Bir yıldızla “*” işaretlenen bütün bilgileri vermeniz gerkemektedir.

Lütfen Not: Bu formu doğru doldurmadığınız takdirde, kayıtlarınız yanıtsız olarak sistemden silinecektir.