Kariyer – İnsan Kaynakları

Kahve içmeden kahve tadı alıyorsunuz. Kel ve çok cesursunuz. Kendinize güveniyorsunuz ve yaratıcısınız. Otobüs sürerken bile başarı hakkında düşünüyorsunuz. Bir lidersiniz. Güçlüsünüz, kararlısınız, ve o son vuruşu yapmaya hazırsınız. Tam olarak donanmışsınız. Sorumluluk sahibisiniz ve derin bir bilgi hazineniz var. Çok alçak gönüllü ve geleceken umutlusunuz. Ve sizin tanımınıza uyan bir şirkette çalışmak istiyorsunuz. Bu şirket size başarılı olmanız için araçları verecek şirket. Ve farklı olmak için olanak sağlayacak. Tam yerindesiniz. Ve ilgi alanınız ne olursa olsun belki finans, işletme, bilgisayar veya alış veriş veya hukuk, belki kendinizi Stork Corporation da bulacaksınız.

Neden Stork Corporation?

Kültür

Stork Corporation da siiz kültürün önemli parçalarından birisiniz. Siz Stork corporationun çalışma ortamından büyük zevk alacaksınız. Siz performans-arayan-risk-alıcısınız ve başarılı olmanız için yönlendirileceksiniz. Eleştirilere ve önerilere minnnettar olursunuz çünkü onlar size daha iyi sonuçlar oluşturmanız için yardımcı olurlar. Doğal olarak en önemlisi, Stork Corporation çalışmak için iyi bir şirket yapan, doğru yerde olmanızdır.

Farklılık

Siz bireyselliği farklı anlayan bir insansınız. Bizim gibi, farklılığın önemini anlayan ve takdir eden bir yapınız var. Stork Corporationda, farklılık bir slogandan öte anlam taşır; bir ödevdir, bir söz vermedir. Farklılık yaştan daha öteye gider, ırk veya cinsiyet, cinsel tercihler, dil, fiziksel yetenek, din, ilgi, sosyo ekonomik durum, eğitim ve yaşam deneyimi.

Stork Corporationı başarılı yapan takım mensuplarıdır. Her kişi geniş bir inanış ve deneyim taşır. Her kişiyi dinlemek, değer vermek ve karşılık vermek o birimi başarılı kılan ana etkendir.

Deneyiminiz ne olursa olsun, şu anda Stork Corporationdasınız.